Czym jest program do PITu 2014

podatek 300x200 Czym jest program do PITu 2014Jeśli jesteś na tej stronie, zapewne słyszałeś, że najszybszą i wygodną metodą rozliczenia podatkowego jest program do PITów. Porzuć obawy związane z jego użytkowaniem i przekonaj się, że deklaracja podatkowa może być prosta i przyjemna!

Program do podatków jest prawomocny

Rozliczając się za pośrednictwem programu korzystamy z e-deklaracji, czyli deklaracji, które są uwzględniane prawnie na równi z formularzami wydrukowanymi. Oznacza to, że gdy wypełnimy formularz w domu, za pomocą PIT pro, wykonujemy dokładnie taką samą czynność, jak ręcznie uzupełniając formularz z urzędu skarbowego.

Program jest bezpłatny i ogólnodostępny

Nie musisz uiszczać żadnych opłat za uzyskanie dostępu do programu, jak i korzystanie z niego. Cały proces deklaracji podatkowej przejdziesz bezpłatnie.

Komputerowy doradca

Nie warto płacić za usługi prawników, czy znawców podatkowych, którzy oferują nam pomoc przy rozliczeniu podatkowym. Program PIT pro zna się na tym co najmniej tak dobrze, jak oni. Jest uzupełniony o najnowsze informacje oraz posiada kalkulator, dzięki któremu nie pomyli się w obliczeniach.

Nie bój się skorzystać z wygody, jaką daje nam współczesna technika. Rozlicz się z podatku za pomocą PIT pro.