Możliwości programu do PITów

rozliczenie podatku 300x200 Możliwości programu do PITówProgram do wypełniania PITów to doskonała aplikacja, pomagająca nam w rozliczeniu podatkowym. Na jego funkcjonalność składa się kilka podstawowych zalet, których nie uświadczymy, gdy będziemy wypełniali PIT na własną rękę.

System pomocy PIT pro

Aplikacja PIT pro posiada wbudowany system podpowiedzi, dzięki któremu będziemy wiedzieli, co wpisać w konkretne rubryczki. Poza tym na początku zasugeruje nam on, który formularz powinniśmy wypełnić. Kiedy uzupełnimy coś źle, program od razu nas o tym powiadomi i zmusi do poprawy błędu. Wtedy znacznie zmniejsza się ryzyko, że będziemy musieli wypełniać formularz jeszcze raz, ponieważ fiskus uzna go za niepoprawny.

Wewnętrzny kalkulator

Ponadto program PIT pro umie doskonale i szybko obliczać nasze podatki i wszystkie kwoty, jakie wystąpią w rozliczeniu podatkowym. Wystarczy, że podamy informacje z PIT 11, aby nasz PIT 37 i inne natychmiast wypełniły się odpowiednimi liczbami. Nikt nie liczy lepiej niż komputer, dlatego mamy pewność, że kwoty uzupełniliśmy dobrze, nawet jeżeli nie znamy się na matematyce.

Wysłanie e-deklaracji

Program PIT pro potrafi również wysłać nasz formularz pod koniec wypełniania. Oznacza to, że nie musimy go nawet drukować i udawać się z nim do urzędu. Przejdziemy przez wszystkie etapy deklaracji podatkowej korzystając z tylko jednego narzędzia!