Program PIT 2013/2014

Posted by on lis 21, 2013 in PITy 2014, Program PIT | 0 comments

Program PIT 2013/2014

Podatniku! Okres rozliczenia podatkowego rusza od 1 stycznia 2014 roku. Bądź na niego gotowy, zyskując nową wiedzę, a nade wszystko idealne narzędzie stworzone właśnie do pomocy rozliczającym się obywatelom.

Program do PITów za darmo!

Całkowicie bezpłatny program PIT pro, dostępny do pobrania w internecie, to narzędzie, które sprawi, że Twoje rozliczenie podatkowe nigdy już nie będzie takie trudne i zniechęcające. Jak co roku, teraz również można rozliczyć się z podatku z użyciem komputera. Coraz większa liczba obywateli decyduje się na tę formę rozliczenia i jest całkiem możliwe, że wkrótce będzie to najpopularniejsza formuła rozliczenia podatkowego.

Pierwszy krok

Jeżeli chcesz rozpocząć rozliczenie podatkowe i być pewnym, że przejdziesz przez jego poszczególne etapy sukcesywnie i bez omyłek, w najpierw musisz ściągnąć zupełnie darmową aplikację, dostępną w internecie, o nazwie Program PIT pro. Po zainstalowaniu programu na swoim komputerze możesz spokojnie przystąpić do rozliczenia podatkowego i pójdzie Ci to sprawniej niż kiedykolwiek.

System pomocy programu PIT

Bezpłatny PIT pro jest skonstruowany tak, aby każdy jego użytkownik nie miał żadnych problemów w trakcie wypełniania formularza. Żeby było to możliwe, w programie zawarty jest system podpowiedzi, instruujący, jak wypełnić poszczególne tabelki oraz alarmuje, gdy użytkownik wypełnia je w sposób błędny. Tym sposobem formularz podatkowy wypełniany jest szybciej, spokojniej oraz jest duża gwarancja, że dzięki rozliczeniu się z PIT pro nie będziemy musieli już niczego później poprawiać.

Krok ostatni

Gdy system podpowiedzi programu PIT pro pomoże nam wypełnić całą deklarację, pozostaje nam wydrukować uzupełniony formularz, a potem dostarczyć go do urzędu skarbowego. Ale jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wysłanie formularza przez internet, w czym również pomoże nam PIT pro. Wtedy zakończymy deklarację podatkową nie ruszając się nawet z domu.

E-deklaracje, czyli deklaracje wypełnianie drogą elektroniczną, mają ten sam status prawny, co deklaracje tradycyjne, więc można śmiało powiedzieć, że są młodszym i idealnym zastępstwem. Dlatego nie bój się nowości i przyłącz się do rosnącego grona zadowolonych podatników, którzy korzystają z programu do PITów. Szczęśliwego rozliczenia podatkowego 2013/2014

rozliczenie podatku PIT przez Internet Program do pit odliczenia podatkowe PIT 36 program pit pit online pit 2013 podatki podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>