Pit 37 – podstawowe wiadomości

Posted by on gru 23, 2013 in | 0 comments

Jeśli i Ty musisz co roku wypełniać deklaracje PITową, wiesz, że procedura ta do najprzyjemniejszych nie należy. Tymczasem, dzięki poparciu współczesnych środków technicznych, możemy uprościć tenże mechanizm. Przekonaj się, że to banalnie proste! Warto nabyć trochę wiadomości na ten temat.

PIT 37 – dla kogo?

Formularz PIT 37 jest najczęściej wypełniany. Dotyczy obywateli, który są pracownikami i są rozliczani poprzez płatnika. Poza tym otrzymali dochody, z tytułu:

  • Wynagrodzenia wynikającego ze stosunku pracy
  • Zasiłków
  • Stypendiów
  • Przychodów z praw autorskich
  • Świadczeń i zasiłków przedemerytalnych
  • Przychodów pozyskanych samemu na rozmaite wzorce umów
  • Emerytur i rent

Jak bez błędów wyliczyć PIT 37?

Z tym problemem nie zostajesz sam Z wskazówką przychodzą innowacyjne środki, które pomogą Ci przebrnąć przez ten tok. Jednym spośród nich jest bezpłatny program PIT Pro, który wyposażony został z system błyskotliwych sugestii, dzięki którym bezproblemowo zrealizujesz obliczenia.Korzystając z pomocy, unikasz czynienia pomyłki i w najlepszym przypadku, ponownego dopełnienia formularza.

Czego potrzebujesz, żeby rozliczyć się z PIT 37?

Odpowiedź jest oczywista.Skoro masz stałą pracę, nie rozliczasz się w całości indywidualnie.Twój pracodawca musi oddać Ci druk PIT 11, stanowi fundament do wypełnienia Twojej deklaracji. Twój pracodawca mają na to ostateczny termin do końca lutego 2014 roku. Twój czas składania deklaracji mija w kwietniu 2014 roku.

Dokonując rozliczeń, miejmy na względzie obowiązujące nas terminy  i o nowych opcjach, które ułatwią nam wyliczenie z podatku.

rozliczenie podatku PIT przez Internet Program do pit odliczenia podatkowe PIT 36 program pit pit online pit 2013 podatki podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>