Zegar bije – rozlicz PIT

Posted by on kwi 22, 2014 in | 0 comments

Ostateczny dzień rozliczenia PIT jest już blisko. O ile nie rozliczyłeś do teraz swojej deklaracji i nie wiesz nawet, jak do tego się zabrać, czas najwyższy zrobić pierwszy krok.

Ostatni dzień deklaracji

Ostatni dzień deklaracji podatkowych PIT mija 30 kwietnia 2014. Do tej chwili należy się przemóc i wybrać pomocny program do PIT 2013. Nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby zdążyć z deklaracją podatkową.

Najszybsze sposoby na PIT

Jest już niewiele czasu na zeznanie podatkowe? Wybierz najłatwiejszą metodę. Zamiast odszukiwać pośród znajomych podatkowych specjalistów tudzież męczyć się wypełnianiem formularza na własną rękę, wybierz program do PIT 2013. To najłatwiejsza metoda, gdyż istniejący w nim samouczek podpowie Ci, jak należycie rozliczyć druk PIT. Dzięki temu otrzymujesz szansę, by rozwiązać i wysłać PIT w ciągu godziny. Ściągnij program z naszego serwisu jeszcze dziś.

Co grozi spóźnialskim

Jeśli już w tej chwili masz pewność, że nie poradzisz sobie z formularzem PIT, bądź nastawiony na obciążenia pieniężne wymierzone przez Urząd Skarbowy. Wielkość kary jest zmienna w zależności od przewinienia. Za przekroczenie terminu nie musisz płacić tyle, co za podatkowe oszustwa.

Miesiąc kwiecień, to ostatnie chwile na rozliczenie podatkowe. Skompletuj swój PIT i miej czyste sumienie przez cały rok! 

rozliczenie podatku PIT przez Internet Program do pit odliczenia podatkowe PIT 36 program pit pit online pit 2013 podatki podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>